V GALA BALETOWA

V GALA BALETOWA

 

plakat-a3-1024Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na V Galę Baletową, która odbędzie się 21 czerwca 2015 r. w teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi o godz. 16.00 i 19.00.

W I części gali będziecie mieli Państwo okazję obejrzeć uczniów Szkoły Baletowej w repertuarze tańca klasycznego, ludowego, jazzowego oraz modern. Szczególnie serdecznie powitamy także na scenie nasze najmłodsze tancerki, czyli dzieci z Małej Szkoły Baletowej. Zaprezentują się one w pięknych kolorowych kostiumach w układach choreograficznych ich nauczycieli w stylu klasycznym I jazzowym.

II części spektaklu, stanowić będzie odrębną formę taneczną, zobaczycie Państwo uczniów Szkoły Baletowej. Wprowadzą oni Was w cudowny klimat Francji I piosenki francuskiej prezentując spektakl taneczny pt. “Paryż zawsze Paryż”.

Będziecie mieli Państwo okazję, podążając za parą naszych bohaterów – uroczą Amerykanką o pięknych blond włosach I szukającym przygody, młodym Francuzem, zawitać do najpiękniejszych zakątków Paryża. Cudowna francuska piosenka z jej największymi szlagierami oraz wspaniała gra świateł I slajdów, przeniesie Was w świat marzeń, wspomnień i pierwszych miłości. „Paryż zawsze Paryż” pozostanie na długo w Waszych sercach I pamięci.

V Gala Baletowa jest również okazją do celebrowania 5-lecia Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca w Łodzi. Dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy na ten niepowtarzalny wieczór z tańcem, muzyką, piosenką i Paryżem, który mamy nadzieję przyniesie Państwu wiele satysfakcji I miłych wrażeń.