FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE

AWANGARDA  – www.awangarda.edu.pl

Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych AWANGARDA funkcjonuje w oparciu o autorski program nauczania dopasowany do potrzeb rynku europejskiego. Działalność edukacyjną prowadzi od 17 lat i odnosimy na tym polu wiele sukcesów.

Wysoki poziom kształcenia, doskonale przygotowana kadra nauczycielska, profesjonalnie wyposażone pracownie, własne laboratoria to atuty którymi może pochwalić się niewiele szkół prywatnych.

ELEPHANT – Ewa Lukic – www.embroidery.pl

Elephant Lukić Sp. j. jest firmą rodzinną istniejącą od 1991 roku. Specjalizując się w kilku rodzajach usług hafciarskich, modernizując park maszynowy oraz wdrażając nowości, firma stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem, dostosowanym do potrzeb i wymagań dzisiejszego rynku.

GUSTPOL – www.gustpol.com.pl

Od 1991 roku jest największą hurtownią artykułów papierniczych w Łodzi. W swojej ofercie posiada wszystko czego potrzebujesz do domu, biura i szkoły. Znajdziesz tam również szeroki asortyment chemii gospodarczej, zabawek oraz kosmetyków. Dla stałych klientów przewidywane są karty rabatowe.

Media Press – www.media-press.com.pl

Firma Media Press rozpoczęła swoją działalność w marcu 2004 r. Początkowo w swojej ofercie posiadałą usługi naświetlania płyt CTP i filmów oraz projektowania graficznego. W celu zaspokojenia rosnących potrzeb naszych Klientów zmodernizowano park maszynowy. W Media Press stanęły najszybsze naświetlarki CTP (format B1 oraz format B2) w regionie łódzkim! Od 4 lat wdrażają technologię druku cyfrowego – kolorowego i czarno-białego, aby zaoferować Klientom niskonakładowy, szybki druk w wysokiej jakości, nie odbiegającej od klasycznego druku offsetowego, pozwalającego na druki ulotek, folderów, plakatów, afiszy, opakowań, czasopism, książek, widokówek, wizytówek lub innych nietypowych druków.