POJEDŹ Z NAMI DO HISZPANII

POJEDŹ Z NAMI DO HISZPANII

Pojechać do Hiszpanii to znaczy spotkać się ze słońcem, dobrą kuchnią, gościnnością i radością życia, ale również odkryć przebogate dziedzictwo kulturowe, pozostałości po różnych cywilizacjach i niepowtarzalną olśniewającą pełną kontrastów przyrodę. Hiszpania jest tak bardzo atrakcyjnym dla wszystkich celem turystycznym dlatego ci, którzy przyjechali tutaj po raz pierwszy wracają aby cieszyć klimatem, przyrodą i kulturą.

HISZPANIA
COSTA BRAVA – LORET DE MAR

 

Termin: 10.07 – 23.07.2014 r. (14 dni)

Cena: 2420 zł / osoba

Przy rezerwacji miejsca i wpłacie zaliczki 400 zł do 15.03.2014 r. zniżka 120 zł / osoba

Świadczenia ujęte w cenie:

 • ( 9 noclegów) – HOTEL SAMBA *** – Położony na niewielkim wzgórzu ok 400 m od plaży i ok 200 m od centrum miasta. Hotel posiada 441 pokoje, sale konferencyjne, bar, restauracja, sala zabaw, duży taras, basen 340 m2 .Pokoje 3 osobowe z łazienką, wc, klimatyzacją, TV, balkon. Restauracja proponuje swoim klientom wyżywienie FB przy bogatym szwedzkim stole. W zasięgu ręki sklepy, bary i restauracje. Wszystko czego potrzebujesz aby cieszyć się wakacjami! Noclegi tranzytowe we Włoszech w okolicach Werony.
 • Wyżywienie – FB (3 x dziennie) śniadania, obiady i kolacje w Hiszpanii, Śniadania i obiadokolacje (2 x na noclegach tranzytowych)
 • Ubezpieczenie – KL (10000 Euro), NNW (2000 Euro)
 • Transport – autokarowy o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, barek – kaw, herbata gratis, WC), opieka pilota.
 • Opieka – opieka wychowawców, ratownika i pilota grupy.
 • TYLKO U NAS 3 WYCIECZKI GRATIS

W programie kolonii: 

1 dzień – Zbiórka uczestników wg rozkładu (godz. 19.00) Wyjazd do Niemiec.

2 dzień – Przejazd przez Niemcy, Austrię do Włoch. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Werony.

3 dzień – Śniadanie. Przejazd Liguryjskim Wybrzeżem do Francji. Po trasie wstępujemy do Księstwa Monako – spacer przez Nadmorski Park do Pałacu Grimaldich oraz katedra z grobowcem księżnej Grace. Przejazd do Monte Carlo – miasto tysiąca kasyn. Dalsza podróż Lazurowym Wybrzeżem przez Francję do Hiszpanii. Przyjazd do Hiszpanii. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer po okolicy – odpoczynek nad morzem.

4 -10 dzień – Pobyt na Costa Brava: plażowanie, kąpiele w morzu, dyskoteki, – całodniowa wycieczka do Barcelony , gdzie obejrzymy niezwykłe budowle A. Gaudiego min.: Sagada Familia (miejsce, które zachwyca symboliczną, bogatą architekturą i fantazyjnymi formami), Park Guella (jedyny w swoim rodzaju, pełen dziwacznych budowli, rzeźb i mozaik), przespacerujemy się deptakiem Barcelony – La Romblas do dzielnicy gotyckiej – Stadion Camp Nou (gratka dla fanów FC Barcelona i wszystkich miłośników sportu) a wieczorem pokaz grających fontann. – wycieczka do Blanes – niezwykły ogród botaniczny nad morzem, – dyskoteka (od 16 lat) – najpopularniejsza w Loret De Mar – (karnet na 4 wejścia – 25 Euro/os.),

11 dzień – Sniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wycieczka do Tossa De Mare. Błogie uzdrowisko nadmorskie z uroczą starówką z XIV/XV w., plątanina alejek z zejściem do plaży. Powrót do hotelu. Obiad + prowiant na droge. Wyjazd w drogę powrotną przez Francję do Włoch. Po trasie zatrzymujemy się w festiwalowym mieście Cannes – spacer trasą nadmorską do Pałacu Festiwalowego.

12 dzień – Przyjazd do Włoch . Pobyt w Gardalandzie – największy park rozrywki na północy Włoch. Niesamowite atrakcje, karuzele, zjeżdżalnie, spływ pontonami, wodne pokazy, statek piracki i wiele innych. Posiłek w trakcie pobytu w Gardalandzie (płatny dodatkowo) . Obiadokolacja i nocleg w okolicy Werony.

13 dzień – Śniadanie. Spacer po Weronie – miasto Romeo i Julii, Arena rzymska, dom Julii ze słynnym balkonem. Podróż powrotna przez Włochy, Austrię i Niemcy.

14 dzień – Przyjazd do Polski w godzinach rannych.

Świadczenia nie ujęte w cenie:

 • bilety wstępu do Gardalandu,
 • stadion Barcelona
 • ogrody w Blanes
 • opłata klimatyczna – płatne u pilota grupy
  Opłata łączna za powyższe: 60 Euro/osoba.

 

CO MUSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ:

 • Każdy uczestnik powinien posiadać dowód osobisty lub paszport.
 • Zalecamy zabrać na wyjazd: krem z filtrami UV, nakrycie głowy, strój baletowy, strój kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne, przewiewne ubranie, klapki plażowe.

Jeżeli warunki w hotelu będą wystarczające planowane są codzienne zajęcia baletowe dla chętnych oraz występ przed gośćmi hotelowymi.

Wszystkie informacje uzyskają Państwo w sekretariacie szkoły oraz pod nr tel.:
881  251  501, 42 712 02 63.

Rezerwacja i płatność za wyjazd w sekretariacie Niepublicznej Szkoły Baletowej.