NOWOROCZNA GALA BALETOWA 2018

NOWOROCZNA GALA BALETOWA 2018

Zapraszamy wszystkich miłośników naszych spektakli i koncertów na kolejne spotkanie z uczniami i dziećmi szkoły baletowej. Tym razem nasza noworoczna gala baletowa dla rodziców, dziadków, pozostałych członków rodziny i przyjaciół odbędzie się 21 stycznia 2018 r. (niedziela) w teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi o godzinie 16.00 i 19.00.

W pierwszej części występu zaprezentują się dzieci z Małej Szkoły Baletowej, grupy tańca jazzowego  oraz uczniowie szkoły baletowej. Pokażą oni układy taneczne, które specjalnie dla oklaskującej ich publiczności, pilnie przygotowują na salach baletowych.

Druga część to spektakl pt. „Królowa Śniegu” przygotowany przez uczniów szkoły baletowej. Przedstawienie jest oparte na motywach tradycyjnej bajki Christiana Andersena. Piękne kostiumy, kolorowe światła, muzyka klasyczna i współczesna stwarzają cudowny bajkowy klimat. Spektakl dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 11 grudnia 2017 r. w sekretariacie szkoły ul. Św. Teresy 100 w godz. 12.30-18.30. Koszt biletu 40 zł.  Wpisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz podaj swój adres e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby omówić szczegóły dotyczące półkolonii

  Imię i Nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Podaj swój numer telefonu (wymagane)

  Podaj datę urodzenia dziecka / dzień.miesiąc.rok /(wymagane)

  Podaj PESEL dziecka (wymagane)


  captcha Przepisz kod :