NOWOROCZNY SPEKTAKL DLA RODZICÓW

NOWOROCZNY SPEKTAKL DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na „Koncert Świąteczny” w niedzielę 11 grudnia 2016 r. do Teatru im. St. Jaracza w Łodzi na ul. Jaracza, o godz. 16.30 i 19.00.

Przedstawienie  składa się z jednej części. Nasi uczniowie oraz dzieci z Małej Szkoły Baletowej zaprezentują się w układach tanecznych w technice tańca klasycznego a uczniowie naszej szkoły w różnych technikach tanecznych począwszy od klasycznej, ludowej, modern po współczesną. Będziemy mieli też okazję oklaskiwać dziewczynki, które stawiają pierwsze kroki w naszej szkole i jest to ich pierwszy występ sceniczny. Wszystkie dzieci zaprezentują się w układach choreograficznych przygotowanych przez prowadzących nauczycieli, będzie to efekt ich trzymiesięcznej wytężonej pracy.

Szanowni Państwo na scenie pojawią się również miłośnicy tańca jazzowego, tańca którego korzenie wywodzą się z tańców afrykańskich. Zaprezentują się oni w swobodnym, swingującym ruchu, z którego czerpią prawdziwą przyjemność.

Koncert zamkną  uczennice Szkoły Baletowej w solowych wariacjach klasycznych i tańcach zespołowych, które  zostaną zaprezentowane podczas tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki Baletowej w Elblągu 17 i 18 grudnia 2016 roku .

Przedstawienie stanowi okazję do miłego  spotkania  w gronie rodzinnym i spędzenia wspólnie czasu. Cudowny świąteczny nastrój spektaklu wprowadzi Państwa w świat pełen pozytywnych emocji: radości, uśmiechu, pogody ducha i w okres Bożego Narodzenia.