ŚWIĄTECZNA GALA BALETOWA W TEATRZE MUZYCZNYM W ŁODZI

ŚWIĄTECZNA GALA BALETOWA W TEATRZE MUZYCZNYM W ŁODZI

Zapraszamy wszystkich miłośników naszych spektakli i koncertów na kolejne spotkanie z uczniami i dziećmi szkoły baletowej. Tym razem nasza świąteczna gala baletowa dla rodziców, dziadków, pozostałych członków rodziny i przyjaciół odbędzie się 3 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w Teatrze Muzycznym w Łodzi o godzinie 18.30. Parterami naszego przedsięwzięcia są: Konsulat Honorowy Francji w Łodzi oraz Teatr Muzyczny w Łodzi

Pierwsza część to spektakl pt. „Królowa Śniegu” przygotowany przez uczniów szkoły baletowej. Przedstawienie jest oparte na motywach tradycyjnej bajki Christiana Andersena. Piękne kostiumy, kolorowe światła, muzyka klasyczna i współczesna stwarzają cudowny bajkowy klimat. Spektakl dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie.

W drugiej części występu zaprezentują się dzieci z Małej Szkoły Baletowej, grupy tańca jazzowego  oraz uczniowie szkoły baletowej. Pokażą oni układy taneczne, które specjalnie dla oklaskującej ich publiczności, pilnie przygotowują na salach baletowych.

 

Sprzedaż biletów rozpocznie się 22 października 2018 r. w sekretariacie szkoły ul. Św. Teresy 100 w godz. 13.00-18.00. Koszt biletu 50 zł.