UROCZYSTA GALA KONKURSU RYSUNKOWEGO „DZIECI ILUSTRUJĄ KSIĄŻECZKĘ”.

UROCZYSTA GALA KONKURSU RYSUNKOWEGO „DZIECI ILUSTRUJĄ KSIĄŻECZKĘ”.

Niepubliczna Szkoła Baletowa oraz Latające Babcie z Łodzi mają zaszczyt zaprosić na uroczyste podsumowanie konkursu rysunkowego „Dzieci ilustrują książeczkę”. Gala odbędzie się 26 października 2012 roku o godz. 17:00 w Sali 109, budynek „B” Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 17a. Patronat honorowy objął Łódzki Urząd Wojewódzki  oraz  Fundacja Ona Ona Ona Agaty Młynarskiej, która poprowadzi tegoroczną galę.

„Latające babcie” to projekt kobiet-seniorek z Łodzi, które postanowiły nie siedzieć bezczynnie na emeryturze, tylko wykorzystać swoje talenty literackie, plastyczne i muzyczne (często skrywane przez lata pracy zawodowej), i podzielić się nimi z dziećmi z ośrodków społecznych, opiekuńczych, z przedszkoli czy szpitali. Panie piszą bajki, przygotowują rekwizyty i dekoracje, a także same opowiadają stworzone przez siebie historie. Podczas najbliższej imprezy zostaną ogłoszone wyniki konkursu rysunkowego dla dzieci na najpiękniejszą ilustrację książkową.

Niepubliczna Szkoła Baletowa została poproszona o uświetnienie tej imprezy występami swoich uczniów. Będą konkursy, występ artystyczny naszych uczniów połączony z nauką prostych kroków z zakresu tańca klasycznego i tańca jazzowego i hip-hop  oraz jak mamy nadzieję, mnóstwo uśmiechów i dobrej zabawy.